Zdjęcie domyślne główne

Lustra kwadratowe

We wnętrzach Twojego mieszkania lub domu króluje minimalizm i geometria? W taką przestrzeń idealnie wpisze się lustro kwadratowe! Duże kwadratowe lustro na ścianę doda pomieszczeniu przestronności, efektywnie je rozjaśni i optycznie powiększy wnętrze. Ponadto kwadratowe lustra wyglądają bardzo efektownie i doskonale spisują się w roli ściennej dekoracji - w zależności od lokalizacji lustra w pomieszczeniu, w jego tafli mogą odbijać się widoki zza okna, okazałe kwiaty doniczkowe czy biblioteczka.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Duże kwadratowe lustro na zamówienie

Lustra kwadratowe to produkt oryginalny i rzadko dostępny od ręki, zwłaszcza gdy mowa o dużych kwadratach! U nas wszystkie lustra wykonujemy na zamówienie, a lustra kwadratowe produkujemy z matematyczną dokładnością. Gwarantujemy idealne odwzorowanie projektu, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Zdjęcie domyślne

Lustro kwadratowe w rozmiarze, którego potrzebujesz

Zależy Ci na lustrze, które będzie idealnie pasowało do pomieszczenia pod względem gabarytów? Możemy je dla Ciebie zrobić! Maksymalny rozmiar pojedynczej, jednolitej tafli to aż 2m x 3m. To wymiary, które zaspokajają zdecydowaną większość inwestorów szukających dużych luster w formie kwadratu! Jeśli Twoje lustro ma być większe – zaprojektujemy wspólnie rozwiązanie, które będzie najbardziej satysfakcjonujące pod względem estetycznym. Sprawdź nasze możliwości i naszą kreatywność.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Kwadratowe lustra na ścianę od D-POS

Szukasz lustra kwadratowego, które będzie perfekcyjnie odbijało rzeczywistość i idealnie pasowało do miejsca, które na nie przeznaczyłeś? Cieszymy się, że do nas trafiłeś! Twoje lustro w kształcie kwadratu będzie miało dokładnie takie wymiary, jakie zamówisz, dzięki czemu co do milimetra wpisze się w przestrzeń, tworząc aranżację ścienną, na której Ci zależy! Możesz zlecić nam również usługę kompleksowej, w której nasza doświadczona ekipa fachowców zajmie się pomiarem oraz montażem lustra – to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza gdy mówimy o lustrze kwadratowym w rozmiarze XXL.