Zdjęcie domyślne główne

Lustra okrągłe

Lustra okrągłe to elegancki klasyk, który świetnie wpisuje się w stylowe wnętrza salonów, sypialni, łazienek i przedpokojów. Do jakiego pomieszczenia chcesz zamówić okrągłe lustro wiszące? Wykonanym je dla Ciebie z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących perfekcyjne odbicie rzeczywistości i doskonałe wykończenie brzegów produktu. Twoje okrągłe lustro będzie zachwycało nienagannym kształtem i idealnie lśniącą powierzchnią.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Okrągłe lustro wiszące – powieś je gdzie chcesz i jak chcesz!

Twoje okrągłe lustro możesz powiesić w dowolnym pomieszczeniu domu! Takie lustro będzie pasowało do stylowej, klimatycznej sypialni, nowoczesnego lub skandynawskiego salonu, industrialnej łazienki czy przedpokoju urządzonego w dowolnym stylu. Nie musisz poprzestać na pojedynczym okrągłym lustrze! Kombinacja luster w różnych rozmiarach może stanowić oryginalną i efektowną dekorację ścienną, która idealnie wpisze się w nowoczesny salon lub eteryczną sypialnię!

Zdjęcie domyślne

Lustro okrągłe na wymiar – dokładnie takie, jakiego potrzebujesz

Okrągłe lustro najlepiej wykonać na wymiar i na zamówienie. W tej opcji nie musisz godzić się na żadne kompromisy, a Twoje okrągłe lustro może mieć dokładnie taką średnicę, jakiej potrzebujesz – co do milimetra! Jeśli zależy Ci na lustrze, które idealnie wpisze się w przestrzeń, którą dla niego przeznaczyłeś, harmonijnie dopasuje do gabarytów mebli lub innych dekoracji i akcesoriów stanowiących aranżację wnętrza – postaw na lustro na wymiar!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Lustro okrągłe na zamówienie od D-POS

Dla naszych Klientów wyprodukowaliśmy już setki idealnie okrągłych luster – Twoje może być następne. Pracujemy w nowoczesnym, doskonale wyposażonym parku maszyn, z wykorzystaniem wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Nasze zespoły fachowców działają z pełnym zaangażowaniem realizując nawet najbardziej skomplikowane zlecenia z perfekcyjną dokładnością. Chcesz zamówić u nas okrągłe lustro na wymiar? Powiedz jaka ma być jego średnica oraz preferowany sposób montażu i… bierzemy się do pracy!