Folia easy dot

Folia Easy Dot daje nam nieograniczone możliwości tworzenia mniejszych i większych naklejek wielokrotnego użytku, przeznaczonych do swobodnego naklejania, odklejania i przeklejania. Dlaczego "dot", czyli... kropka? Folia Easy Dot to nic innego, jak folia monomeryczna z PCV, wyposażona w klej kropeczkowy (tzw. wypustki klejowe), któremu zawdzięcza swoje walory użytkowe: bezproblemowy montaż i demontaż naklejek oraz możliwość ich ponownego użycia w innym miejscu.

Uniwersalne folie samoprzylepne Easy Dot

Easy Dot jest uniwersalną folią samoprzylepną, często określaną również jako folia bezklejowa. Umożliwia tworzenie naklejek różnego formatu, które wyróżniają się łatwą aplikacją – bez nieestetycznych bąbli i z możliwością wykonywania poprawek podczas naklejania, bez szkody dla efektu końcowego. Folia Easy Dot vinyl jest wykorzystywana m.in. do produkcji materiałów reklamowych i marketingowych, przeznaczonych do okresowego / sezonowego eksponowania na wewnętrznych witrynach sklepowych i witrynach punktów usługowych oraz tworzenia niewielkich naklejek Easy Dot (na pojedynczych arkuszach lub rolkach).

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Easy Dot – folia w każdym kształcie i rozmiarze

Dzięki nowocześnie wyposażonemu parkowi maszyn, możemy zaoferować Ci folię Easy Dot zadrukowaną w dowolny sposób, w każdym rozmiarze i kształcie. Do cięcia folii używamy automatycznych ploterów tnących z systemem optycznego rozpoznawania paserów, co pozwala uzyskać precyzyjne linie, nawet przy wycinaniu najbardziej skomplikowanych kształtów. Z kolei nadruki na folii wykonujemy za pomocą najnowocześniejszych ploterów drukujących UV – drukujemy w każdym kolorze (również na biało!) i na każdym tle (również na folii przezroczystej / bezbarwnej). Należy pamiętać, że w przypadku bezbarwnej folii easy dot nieco widoczne są punkty klejowe.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Kompleksowa obsługa Twojego zlecenia

Folia Easy Dot? Lubimy pracę z tym materiałem i z przyjemnością realizujemy zarówno pojedyncze zamówienia, jak i wielonakładowe zlecenia na mniejsze i większe naklejki i aplikacje. Pokaż nam swój projekt, nasi specjaliście skonsultują techniczne aspekty Twojego pomysłu i… możemy ruszać z produkcją! Wszystkie zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie i z zachowaniem najwyższych standardów, dokładając wszelkich starań, by końcowy produkt przewyższał oczekiwania naszych Klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić z folii Easy Dot?