Zdjęcie domyślne główne

Folia easy dot

Folia Easy Dot daje nam nieograniczone możliwości tworzenia mniejszych i większych naklejek wielokrotnego użytku, przeznaczonych do swobodnego naklejania, odklejania i przeklejania. Dlaczego "dot", czyli... kropka? Folia Easy Dot to nic innego, jak folia monomeryczna z PCV, wyposażona w klej kropeczkowy (tzw. wypustki klejowe), któremu zawdzięcza swoje walory użytkowe: bezproblemowy montaż i demontaż naklejek oraz możliwość ich ponownego użycia w innym miejscu.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Uniwersalne folie samoprzylepne Easy Dot

Easy Dot jest uniwersalną folią samoprzylepną, często określaną również jako folia bezklejowa. Umożliwia tworzenie naklejek różnego formatu, które wyróżniają się łatwą aplikacją – bez nieestetycznych bąbli i z możliwością wykonywania poprawek podczas naklejania, bez szkody dla efektu końcowego.

Folia Easy Dot vinyl jest wykorzystywana m.in. do produkcji materiałów reklamowych i marketingowych, przeznaczonych do okresowego / sezonowego eksponowania na wewnętrznych witrynach sklepowych i witrynach punktów usługowych oraz tworzenia niewielkich naklejek Easy Dot (na pojedynczych arkuszach lub rolkach).

Zdjęcie domyślne

Easy Dot – folia w każdym kształcie i rozmiarze

Dzięki nowocześnie wyposażonemu parkowi maszyn, możemy zaoferować Ci folię Easy Dot zadrukowaną w dowolny sposób, w każdym rozmiarze i kształcie. Do cięcia folii używamy automatycznych ploterów tnących z systemem optycznego rozpoznawania paserów, co pozwala uzyskać precyzyjne linie, nawet przy wycinaniu najbardziej skomplikowanych kształtów. Możesz nam zlecić wykonanie zarówno pojedynczych arkuszy z naklejkami easy-dot, jak i zleceń w nakładach dowolnej wielkości.

W każdym przypadku gwarantujemy pełną powtarzalność wzorów, kształtów i wielkości naklejek!

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

FOLIA EASY-DOT Z NADRUKIEM

Nadruki na folii easy-dot wykonujemy za pomocą najnowocześniejszych ploterów drukujących UV. Nasze plotery rolowe zapewniają maksymalną szerokość nadruku 160 cm oraz możliwość druku 3 warstw (kolor+biały+kolor) w jednym przelocie. Technologia druku UV gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie wszystkich detali projektu oraz wierne oddanie kolorów i ich odcieni. Drukujemy w każdym kolorze (również na biało!) i na każdym tle (również na folii przezroczystej / bezbarwnej).

Należy pamiętać, że w przypadku bezbarwnej folii easy dot mogą być widoczne punkty klejowe.

Zdjęcie domyślne

FOLIA SAMOPRZYLEPNA EASY-DOT NA ZAMÓWIENIE

Wszystkie produkty z folii easy-dot wykonujemy na wymiar i na zamówienie, zawsze w 100% zgodnie z Twoim projektem. Na folii możemy wydrukować dowolne napisy i grafiki. Firmowe logo? Nie ma sprawy! Wydrukujemy je na folii easy-dot z najwyższą precyzja i w taki sposób, by naklejki były w pełni spójne ze strategią komunikacji wizualnej Twojej firmy.

Na naklejkach mogą pojawić się również zdjęcia, rysunki i ilustracje – tutaj naprawdę wszystko zależy od Ciebie!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Kompleksowa obsługa Twojego zlecenia

Folia Easy Dot? Lubimy pracę z tym materiałem i z przyjemnością realizujemy zarówno pojedyncze zamówienia, jak i wielonakładowe zlecenia na mniejsze i większe naklejki i aplikacje. Pokaż nam swój projekt, nasi specjaliście skonsultują techniczne aspekty Twojego pomysłu i… możemy ruszać z produkcją! Wszystkie zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie i z zachowaniem najwyższych standardów, dokładając wszelkich starań, by końcowy produkt przewyższał oczekiwania naszych Klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić z folii Easy Dot?