Folia monomeryczna

Szukasz ekonomicznego materiału, który idealnie sprawdzi się w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej? Właśnie do znalazłeś! Samoprzylepna folia monomeryczna to najpopularniejsze tworzywo stosowane w płaskim druku wielkoformatowym, odpowiednio trwałe i wytrzymałe, wystarczająco odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne, by doskonale wyeksponować Twoją reklamę. To również niezastąpiony nośnik dowolnych treści w ramach kampanii informacyjnych i społecznych.

Ekonomiczna folia do zadań specjalnych

Folia monomeryczna to materiał, który stosujemy w tworzeniu samoprzylepnych materiałów reklamowych, marketingowych i informacyjnych, przeznaczonych do aplikacji na płaskie powierzchnie – o dowolnym kształcie i w dowolnym rozmiarze, ale bez wytłoczeń, wgłębień czy wypukłości. Materiały z folii monomerycznej można przyklejać m.in. na wielkoformatowe billboardy reklamowe, płaskie elementy systemów meblowych, gładkie ściany oraz lustra i szyby, płaskie elementy karoserii samochodów, a także płaskie płyty wykonane z tworzyw sztucznych (np. PCV, dibond, plexi).

Folia monomeryczna umożliwia tworzenie aplikacji przeznaczonych przede wszystkim do eskpozycji średniookresowych (najczęściej o trwałości do 3 lat). Każdy wydruk na folii monomerycznej zabezpieczamy laminatem, czyli dodatkową warstwą ochronną, która podnosi trwałość i wytrzymałość Twoich materiałów reklamowych.

 

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Profesjonalny nadruk i precyzyjne cięcie folii monomerycznej

Dysponujemy doskonale wyposażonym parkiem maszyn, dzięki czemu możemy Ci zaoferować najwyższej jakości nadruk na folii monomerycznej, perfekcyjnie oddający zarówno kolorystykę Twojego projektu, jak i wszystkie jego detale. Nadruki wykonujemy z użyciem nowoczesnych, zaawansowanych ploterów drukujących – drukujemy we wszystkich kolorach (również na biało!) i na dowolnym tle (również na folii czarnej lub przezroczystej, zarówno matowej, jak i błyszczącej). Ponadto drukujemy w każdym wymiarze, a Twój projekt na folii monomerycznej może mieć absolutnie każdy kształt – gwarantujemy Ci precyzyjne cięcie, nawet najbardziej skomplikowanych form. 

 

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie

Pokaż nam swój projekt, omówimy wszystkie szczegóły, przeprowadzimy konsultację techniczną i… możemy drukować! Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowanie, z równą przyjemnością realizując niewielkie zlecenia na pojedyncze produkty, jak i wielonakładowe i/lub wielkoformatowe wydruki na folii monomerycznej. Folia monomeryczna jest łatwa w aplikacji, jeśli jednak zależy Ci na maksymalnej precyzji i idealny dopasowaniu Twoich materiałów do powierzchni, na której mają być wyeksponowane – usługa kompleksowa, obejmująca pomiar powierzchni, wydruk i montaż gotowej folii, jest właśnie dla Ciebie. 

Jaki masz pomysł na zastosowanie folii monomerycznej?