Zdjęcie domyślne główne

Folia monomeryczna

Szukasz ekonomicznego materiału, który idealnie sprawdzi się w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej? Właśnie go znalazłeś! Samoprzylepna folia monomeryczna to najpopularniejsze tworzywo stosowane w płaskim druku wielkoformatowym, odpowiednio trwałe i wytrzymałe, wystarczająco odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne, by doskonale wyeksponować Twoją reklamę.

Folia monomeryczna to również niezastąpiony nośnik dowolnych treści w ramach kampanii informacyjnych i społecznych. Jaki masz pomysł na zastosowanie folii monomerycznej z nadrukiem?
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

EKONOMICZNA FOLIA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Folia monomeryczna to materiał, który stosujemy w tworzeniu samoprzylepnych materiałów reklamowych, marketingowych i informacyjnych, przeznaczonych do aplikacji na płaskie powierzchnie – o dowolnym kształcie i w dowolnym rozmiarze, ale bez wytłoczeń, wgłębień czy wypukłości.

Materiały z folii monomerycznej można przyklejać m.in. na wielkoformatowe billboardy reklamowe, płaskie elementy systemów meblowych, gładkie ściany oraz lustra i szyby, płaskie elementy karoserii samochodów, a także płaskie płyty wykonane z tworzyw sztucznych (np. PCV, dibond, plexi).

Zdjęcie domyślne

TRWAŁA FOLIA MONOMERYCZNA Z LAMINATEM

Folia monomeryczna umożliwia tworzenie aplikacji przeznaczonych przede wszystkim do eskpozycji średniookresowych (najczęściej o trwałości do 3 lat). Każdy wydruk na folii monomerycznej zabezpieczamy laminatem, czyli dodatkową warstwą ochronną, która podnosi trwałość i wytrzymałość Twoich materiałów reklamowych.

Sięgamy po solidny laminat, będący pochodną laminatu podłogowego, dzięki czemu jesteśmy pewni, że zamówione przez Ciebie produkty będą odporne na uszkodzenia mechaniczne (m.in. przetarcia i zarysowania) oraz zmienne warunki atmosferyczne (w tym opady, skrajne temperatury i promieniowanie UV). Lamina zabezpieczy również nadruk na folii – Twoja reklama nie będzie się odbarwiać ani blaknąć.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

PROFESJONALNY NADRUK

Dysponujemy doskonale wyposażonym parkiem maszyn, dzięki czemu możemy Ci zaoferować najwyższej jakości nadruk na folii monomerycznej, perfekcyjnie oddający zarówno kolorystykę Twojego projektu, jak i wszystkie jego detale. Nadruki wykonujemy z użyciem nowoczesnych, zaawansowanych ploterów drukujących. Maksymalna szerokość nadruku na folii z rolki to aż 160 cm!

W przypadku zamówień na większe reklamy nasi specjaliści dzielą Twój projekt na pasy i drukują w brytach na styk. Drukujemy we wszystkich kolorach (również na biało!) i na dowolnym tle (również na folii czarnej lub przezroczystej, zarówno matowej, jak i błyszczącej).

Zdjęcie domyślne

PRECYZYJNE CIĘCIE FOLII MONOMERYCZNEJ

Twój projekt na folii monomerycznej może mieć absolutnie każdy kształt! Dysponujemy cyfrowymi ploterami tnącymi z optycznym rozpoznawaniem paserów, dzięki czemu każde cięcie jest maksymalnie dokładne. Tniemy zarówno przed wydrukiem, jak i po zadrukowaniu folii, precyzyjnie dobierając metodę obróbkową do specyfikacji Twojego zamówienia.

Zamawiając materiały reklamowe na folii w większym nakładzie masz pewność, że każda sztuka będzie identyczna! Naszym celem jest zawsze dostarczenie Ci produktu skrojonego na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. I to dosłownie!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Pokaż nam swój projekt, omówimy wszystkie szczegóły, przeprowadzimy konsultację techniczną i… możemy drukować! Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowanie, z równą przyjemnością realizując niewielkie zlecenia na pojedyncze produkty, jak i wielonakładowe i/lub wielkoformatowe wydruki na folii monomerycznej.

Folia monomeryczna jest łatwa w aplikacji, jeśli jednak zależy Ci na maksymalnej precyzji i idealny dopasowaniu Twoich materiałów do powierzchni, na której mają być wyeksponowane – usługa kompleksowa, obejmująca pomiar powierzchni, wydruk i montaż gotowej folii, jest właśnie dla Ciebie.

Jaki masz pomysł na zastosowanie folii monomerycznej?