Folia One Way Vision (perforowana)

Perforowana folia One Way Vision to folia - siatka, posiadająca małe, równomiernie rozmieszczone otwory. One Way Vision jest idealny rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie zależy nam na efektownym oklejeniu dowolnej szyby, przy jednoczesnym zachowaniu widoczności od wewnątrz. Czegoś takiego szukałeś? Chcesz nakleić na witrynie dużych rozmiarów reklamę, ale nie stracić z oczu tego, co dzieje się na zewnątrz? Folia OWV jest właśnie dla Ciebie! Dodatkowo u nas możesz liczyć na kompleksową obsługę: oferujemy Ci profesjonalny pomiar, perfekcyjny druk i precyzyjny montaż folii One Way Vision. Wszystko w ramach jednego zlecenia.

Estetyczna reklama z efektem półprzepuszczalności

Folia OWV pozwala na tworzenie maksymalnie estetycznych i czytelnych reklam krótko i średnioterminowych, które można bezpiecznie montować na szybach samochodów, oknach i witrynach sklepów, banków czy stacji paliw. Treść reklamy jest doskonale widoczna z daleka i bliska, pod każdym kątem. Jednoczenie folia nie ogranicza widoczności zza szyby (od wewnątrz), przepuszcza światło i tworzy efekt lustra weneckiego (tylko wówczas, gdy na zewnątrz jest jaśniej niż wewnątrz, oczywiście).

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Folia perforowana – perfekcyjnie zadrukowana

Najwyższej jakości folie perforowane zadrukowujemy w najnowocześniejszej technologii UV, na ploterach rolowych. To gwarancja maksymalnej trwałości wydruku i precyzyjnego odwzorowania każdego projektu, z wszystkimi detalami. Drukujemy we wszystkich kolorach, co daje nam nieograniczone możliwości w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych graficznie zleceń. Możesz zamówić dowolny nadruk, na folii w każdym rozmiarze (w przypadku reklam, których szerokość przekracza 1,6 m – możemy drukować w pasach na styk, bez nieestetycznych zakładek). Twoja reklama może mieć dowolny kształt, który możemy wyciąć!

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie

Możesz nam zlecić wydruk dowolnej reklamy na folii OWV, w każdym rozmiarze, kształcie i bez żadnych ograniczeń co do kolorystki grafiki. Realizujemy również usługi kompleksowe, w ramach których wykonujemy pomiar powierzchni, którą chcesz okleić, drukujemy i docinamy reklamę (zgodnie z Twoim projektem!), a następnie nasza doświadczona ekipa montażowa – szybko i precyzyjnie przykleja folię. W tej opcji całą odpowiedzialność za finalny wygląd folii One Way Vision na Twojej witrynie bierzemy na siebie!

Jesteśmy gotowi do przyjęcia Twojego zlecenia!