Zdjęcie domyślne główne

Folia One Way Vision (perforowana)

Perforowana folia One Way Vision to folia - siatka, posiadająca małe, równomiernie rozmieszczone otwory. One Way Vision jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie zależy nam na efektownym oklejeniu dowolnej szyby, przy jednoczesnym zachowaniu widoczności od wewnątrz.

Czegoś takiego szukałeś? Chcesz nakleić na witrynie dużych rozmiarów reklamę, ale nie stracić z oczu tego, co dzieje się na zewnątrz? Folia OWV jest właśnie dla Ciebie! Dodatkowo u nas możesz liczyć na kompleksową obsługę: oferujemy Ci profesjonalny pomiar, perfekcyjny druk i precyzyjny montaż folii One Way Vision. Wszystko w ramach jednego zlecenia.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Estetyczna reklama z efektem półprzepuszczalności

Folia OWV pozwala na tworzenie maksymalnie estetycznych i czytelnych reklam krótko i średnioterminowych, które można bezpiecznie montować na szybach samochodów, oknach i witrynach sklepów, banków czy stacji paliw. Treść reklamy jest doskonale widoczna z daleka i bliska, pod każdym kątem.

Jednoczenie folia dziurkowana OWV nie ogranicza widoczności zza szyby (od wewnątrz), przepuszcza światło i tworzy efekt lustra weneckiego (tylko wówczas, gdy na zewnątrz jest jaśniej niż wewnątrz, oczywiście).

Zdjęcie domyślne

Folia perforowana – perfekcyjnie zadrukowana

Najwyższej jakości folie perforowane zadrukowujemy w najnowocześniejszej technologii UV, na ploterach rolowych. To gwarancja maksymalnej trwałości wydruku i precyzyjnego odwzorowania każdego projektu, z wszystkimi detalami. Drukujemy we wszystkich kolorach, co daje nam nieograniczone możliwości w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych graficznie zleceń.

Możesz zamówić dowolny nadruk, na folii w każdym rozmiarze (w przypadku reklam, których szerokość przekracza 160 cm – możemy drukować w pasach na styk, bez nieestetycznych zakładek).

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

FOLIA OWV NA WYMIAR – PRECYZYJNE CIĘCIE

Twoja reklama może mieć dowolny kształt i rozmiar! Folie OWV wycinamy i docinamy na wymiar, zgodnie ze specyfikacją Twojego zlecenia. Cięcie realizujemy na nowoczesnych cyfrowych ploterach tnących z optycznym rozpoznawaniem paserów. To gwarancja precyzyjnego wycinania na całej szerokości rolki z folią (do 160 cm!) nawet najbardziej skomplikowanych konturów.

Nie musisz niepokoić się o treść swojej reklamy – cięcie jest całkowicie bezpieczne i nie ingeruje w wykonany wcześniej nadruk. Chcesz zamówić folię OWV z nadrukiem w większym nakładzie? Gwarantujemy, że każdy produkt z serii będzie identyczny!

Zdjęcie domyślne

LAMINOWNA FOLIA OKIENNA OWV

W celu zapewnienia maksymalnej trwałości Twoim produktom reklamowym wykonanym na folii OWV – pokrywamy je warstwą laminatu. Stosujemy laminat będący pochodną laminatu podłogowego, dzięki czemu folia dziurkowana z nadrukiem jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne. Dodatkowa warstwa ochronna zabezpiecza również nadruk, który zachowuje stabilność wizualną przez długi czas, nie odbarwia się i nie blaknie.

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie

Możesz nam zlecić wydruk dowolnej reklamy na folii OWV, w każdym rozmiarze, kształcie i bez żadnych ograniczeń co do kolorystki grafiki. Realizujemy również usługi kompleksowe, w ramach których wykonujemy pomiar powierzchni, którą chcesz okleić, drukujemy i docinamy reklamę (zgodnie z Twoim projektem!), a następnie nasza doświadczona ekipa montażowa – szybko i precyzyjnie przykleja folię. W tej opcji całą odpowiedzialność za finalny wygląd folii One Way Vision na Twojej witrynie bierzemy na siebie!

Jesteśmy gotowi do przyjęcia Twojego zlecenia!