Zdjęcie domyślne główne

Folie samoprzylepne z nadrukiem

W ofercie posiadamy szeroki wybór folii samoprzylepnych od czołowych producentów, różnego typu i o różnym przeznaczeniu, dzięki czemu możemy podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych projektów o wysokim stopniu skomplikowania.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy zarówno przezroczyste, jak i kolorowe folie samoprzylepne, które możemy dowolnie zadrukować i dociąć na wymagany wymiar oraz kształt zgodnie z dostarczonym projektem.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Folie samoprzylepne dekoracyjne

Folie z nadrukami reklamowymi to nie jedyna opcja dostępna w naszej drukarni – realizujemy również projekty o charakterze czysto estetycznym, dekoracyjnym. Dzięki możliwości druku w CMYK + biel oraz dowolnemu operowaniu przezroczystościami jesteśmy w stanie osiągnąć wyjątkowo spektakularne efekty, które na długo zapadają w pamięć i cieszą oko.

Tego rodzaju folie samoprzylepne w Warszawie wraz z profesjonalną, kompleksową obsługą i pełnym zestawem polskich atestów oferujemy jako jedyni w tej części kraju!

 

Zdjęcie domyślne

Folie samoprzylepne na szyby i okna

Do oklejania okien i szyb bardzo często wykorzystuje się folie One Way Vision (OWV), które zapewniają doskonałą widoczność nadruku z zewnątrz oraz w żaden sposób nie ograniczają widoczności ze środka. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby okleić te powierzchnie dowolną inną nadającą się do tego folią samoprzylepną na okna z naszej oferty – wystarczy tylko opowiedzieć nam o swoim projekcie, a my pomożemy go urzeczywistnić!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

DRUK NA FOLII SAMOPRZYLEPNEJ

Folia z nadrukiem? Proszę bardzo! Realizując zamówienia na folie samoprzylepne z nadrukiem sięgamy wyłącznie po najnowocześniejsze technologie. Najczęściej korzystamy z druku UV, który polega na napylaniu na wybraną powierzchnię specjalnych atramentów oraz ich utwardzaniu za pomocą światła ultrafioletowego. Efekt? Wyraźny nadruk, odzwierciedlający wszystkie detale Twojego projektu oraz oddający kolory wraz z ich odcieniami.

UV druk na folii samoprzylepnej to gwarancja trwałego nadruku najwyższej jakości.

Zdjęcie domyślne

LAMINOWANA FOLIA SAMOPRZYLEPNA Z NADRUKIEM

W celu zapewnienia optymalnej trwałości zadrukowanym foliom, które przykleisz na wybranych przez Ciebie powierzchniach – standardowo je laminujemy. Sięgamy wyłącznie po solidne laminaty, będące pochodnymi laminatów podłogowych. Laminowana folia samoprzylepna z nadrukiem jest maksymalnie trwała oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Okna i szyby z folią samoprzylepną są bezproblemowe do utrzymania w czystości – można je czyścić na sucho i na morko, a także dezynfekować.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Folie samoprzylepne – producent

Od ponad 20 lat zdobywamy doświadczenie w branży, nieustannie rozbudowując nasz park maszynowy i realizując dla naszych klientów projekty o różnym stopniu skomplikowania: od bardzo prostych po naprawdę wymagające i nietypowe. Zawsze jednak poświęcamy naszej pracy pełną uwagę i dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy detal, ponieważ uważamy, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre.

Profesjonalne oklejanie dowolnych przeznaczonych do tego powierzchni wysokiej klasy foliami samoprzylepnymi to zaledwie niewielka część naszych możliwości – zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!