Folia soft touch

Aksamitna folia soft touch to folia dająca niemal nieograniczone możliwości w tworzeniu estetycznych produktów reklamowych, marketingowych i wydawniczych z możliwością unikatowego uszlachetnienia i podbicia kolorystyki druku. Co to jest folia soft touch i co nam daje jej zastosowanie? To folia do laminowania, wyróżniająca się miękką i matową fakturą, w dotyku przypominającą aksamit. Chcesz stworzyć materiały promocyjne w maksymalnie eleganckiej odsłonie? Wyprodukujemy je dla Ciebie z użyciem folii soft touch!

Soft touch – luksusowe wykończenie

Folia soft touch stosowana jest przede wszystkim do wykańczania wizytówek i zaproszeń oraz folderów, broszur i katalogów (w całości lub wyłącznie okładek), a także różnego rodzaju teczek i obwolut, kart menu i kart win oraz opakowań luksusowych produktów. Folia soft touch dostępna jest w szerokiej palecie kolorów, choć najczęściej stosuje się folię transparentną, która intensywnie podkreśla kolory zastosowane w druku materiałów promocyjnych oraz dodaje wyrazistości wszystkim detalom projektu. Kropką nad i Twojego produktu może być zastosowany wybiórczo lakier UV – zestawienie matowego laminatu soft touch z błyszczącym lakierem dale rewelacyjny efekt!

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Folia do laminowania soft touch

Folia soft touch jest materiałem przeznaczonym do laminowania na gorąca. Laminacja odbywa się po zakończeniu prac drukarskich i najczęściej jest ostatnim lub przedostatnim etapem produkcji materiałów promocyjnych i reklamowych. Oprócz bezdyskusyjnych walorów estetycznych – produkty zalaminowane matową folią soft touch zyskują dodatkową ochronę druku. Dwustronne pokrycie folią dowolnych materiałów promocyjnych i reklamowych oraz produktów wydawniczych gwarantuje im podwyższoną trwałość i odporność na zabrudzenia, skutecznie przedłużając okres, w którym materiały zachowają elegancki wygląd, nawet podczas intensywnej eksploatacji.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Folia soft touch od producenta – na Twoje zamówienie

Folia soft touch to jedna z tych pozycji w naszej ofercie, po którą sięgamy często i z prawdziwą przyjemnością. Możesz zlecić nam druk dowolnych materiałów reklamowych i marketingowych oraz wykończenie ich (w całości lub części) za pomocą matowego laminatu soft touch. Twój produkt w odsłonie soft touch będzie miał wyjątkowy charakter i doskonale wpisze się w zaplanowane przez Ciebie działania promocyjne. Pokaż nam swój projekt, omówmy szczegóły techniczne, skonsultujmy kluczowe parametry i… możemy ruszać z produkcją!

Jak chcesz wykorzystać unikatowe właściwości folii soft touch?