Zdjęcie domyślne główne

Podstawki z plexi

Solidna, uniwersalna i elegancka podstawka, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób? Możemy ją dla Ciebie zrobić z plexi! To nowoczesny, lekki i bardzo trwały materiał, który doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnego marketingu i reklamy. Podstawki z plexi dają Ci wiele możliwości eksponowania wybranych produktów lub materiałów reklamowych czy informacyjnych. Twoja podstawka z plexi może być w każdym kształcie i rozmiarze, gładka i przezierna lub zadrukowana we wskazany przez Ciebie sposób.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Wybierz kształt i wielkość

Plexi umożliwia nam tworzenie perfekcyjnie skrojonych i precyzyjnie wykończonych podstawek do dowolnego wykorzystania. Wykonujemy podstawki w każdym rozmiarze i kształcie – możesz wyeksponować na nich niemal wszystko, od drobnych gadżetów reklamowych czy długopisów, przez delikatne szkło i ceramikę, ramy ze zdjęciami lub obrazami, po opasłe tomy ksiąg i książek. Decydując się na dedykowaną, zrobioną na wymiar, podstawkę z plexi zyskujesz pewność, że podparcie Twojego produktu będzie pewne i solidne, a sama podstawka – maksymalnie elegancka, z bezpiecznymi, błyszczącymi krawędziami.

Zdjęcie domyślne

Podstawki z pleksi – estetyczne i uniwersalne

Podstawki z pleksi to gwarancja ekspozytora najwyższej klasy, który doskonale wpisuje się w każdą przestrzeń – bez względu na styl i kolorystykę wnętrz. Nasi Klienci zamawiali u nad podstawki z plexi m.in. do sklepów i lokali usługowych działających w różnych branżach, a także do galerii sztuki i muzeów, do przedszkoli, szkół i urzędów oraz różnego rodzaju instytutów (komercyjnych i niekomercyjnych). Uniwersalność i elegancja plexi pozwala na tworzenie estetycznych ekspozytorów dowolnego przeznaczenia. Każda podstawka z pleksi to małe dzieło sztuki użytkowej!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Trwala ppodstawka z plexi – rozwiązanie na lata

Podstawki w pleksi charakteryzują się wysoką trwałością i wytrzymałością. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, bez obaw o ich wygląd, funkcjonalność i stabilność. Zachowują swoje użytkowe walory oraz estetyczny wygląd prze długie lata. W zależności od detali projektu – mogą być stosowane do prezentowanie konkretnych eksponatów lub produktów, bądź posiadać uniwersalne rozwiązania, umożliwiające wykorzystywanie podstawek na wiele różnych sposobów.

Zdjęcie domyślne

Podstawka z dowolnym nadrukiem

Każdą podstawkę z plexi możemy dowolnie spersonalizować, wykonując profesjonalny nadruk w technologii UV na całej powierzchni lub w wybranym fragmencie / miejscu, wskazanym w Twoim projekcie. Zlecony nadruk wykonujemy w full HD bezpośrednio na plexi – w każdym kolorze (również na biało!), z idealnym odwzorowaniem barw i wszelkich detali grafiki, logo czy napisu. Twój nadruk na podstawce z plexi będzie trwały, nie będzie blaknął, odbarwiał się, ani ścierał, nawet podczas intensywnego użytkowania ekspozytora.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Zaprojektuj dowolną podstawkę z plexi

Twój projekt, nasze plexi i nowocześnie wyposażony park maszyn? To musi się udać! Każde zlecenie realizujemy z użyciem najwyższej jakości materiałów, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń, zawsze z pełnym zaangażowaniem i dbałością o każdy detal. Możesz być pewny, że Twoja podstawka będzie w 100% zgodna z Twoimi oczekiwaniami!

Postaw na podstawkę z plexi!