Zdjęcie domyślne główne

Tablice z dibondu - producent

Płyty kompozytowe dibond, wykonane z dwóch warstw blachy aluminium i rdzenia z tworzywa sztucznego, to materiał niezwykle elegancki, trwały, sztywny i lekki. Tablice z dibondu idealnie wpisują się w nowoczesną komunikację wizualną oraz rozmaite strategie informacyjne czy marketingowe. Ten ekskluzywny materiał będzie się rewelacyjnie prezentował w każdym rozmiarze, kolorze oraz sposobie wykończenia.

Klasyczne, srebrne, złote lub czarne tablice dibond mogą być dowolnie zadrukowywane technologią druku UV, bądź oklejane - w każdym wydaniu będą się prezentowały estetycznie.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Eleganckie tablice informacyjne i reklamowe dibond

Tablice z dibondu to nowoczesny sposób na przekazanie kluczowych informacji oraz najważniejszych założeń kampanii marketingowej. Różnego rodzaju tablice dibond doskonale wpisują się w przestrzeń klasycznych i awangardowych wnętrz współczesnych firm i instytucji, mogą stanowić stały element aranżacji lub służyć do okresowego eksponowania dowolnych treści reklamowych czy promocyjnych.

Tablice i tabliczki dibond sprawdzają się m.in. w eleganckim i czytelnym opisywaniu wnętrz biurowców czy klinik medycznych, a także hoteli i centrów konferencyjnych.

Zdjęcie domyślne

Jakość i wytrzymałość na długie lata

Płyty dibond to materiał zaskakujący swoją lekkością i trwałością, sztywnością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Połączenie blachy aluminiowej z nowoczesną pianką polietylenową daje materiał kompozytowy idealnie sprawdzający się w produkcji tablic informacyjnych i tablic reklamowych, w dowolnych rozmiarach, które można zapełnić dowolnymi tekstami i grafikami.

Co ważne, tablice z dibondu są maksymalnie łatwe do utrzymania w czystości – można je przecierać na sucho i na mokro.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

TABLICE KOMPOZYTOWE – DOWOLNA WIELKOŚĆ I KSZTAŁT

Potrzebujesz tablicy kompozytowej w rozmiarze XXL czy estetycznej tabliczki dibond? Tablice z dibondu wykonujemy zawsze na wymiar wskazany przez Ciebie w specyfikacji Twojego projektu. Dzięki temu masz pewność, że zamówiony produkt będzie idealnie pasowała do miejsca, które na niego przeznaczyłeś. Ponadto tablice i tabliczki dibond mogą zostać docięte na dowolny kształt, regularny lub nieregularny.

Odpowiednio nadcięty kompozyt daje się również bardzo elegancko zaginać, dzięki czemu możemy Ci zaoferować również formy przestrzenne z dibondu.

Zdjęcie domyślne

Jakość i wytrzymałość płyt dibond na długie lata

Każda tablica na dibondzie może zostać spersonalizowana poprzez wykonanie dowolnego graweru lub nadruku. Obydwie metody umożliwiają umieszczenie na tablicach kompozytowych dowolnych napisów, logo, symboli oraz zdjęć lub grafik o dowolnym stopniu skomplikowania. Dibond bardzo dobrze poddaje się frezowaniu, czyli nacinaniu i/lub wycinaniu zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

Najwyższej jakości druk pozwala na uzyskanie ostrych i wyrazistych, maksymalnie czytelnych komunikatów, z rewelacyjnie odwzorowanymi motywami/czcionkami i kolorami.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Tablice dibond na zamówienie

Możemy Ci zaoferować najwyższej jakości tablice z dibondu w dowolnym rozmiarze, kształcie, zadrukowane lub oklejone oraz wykończone wedle Twoich potrzeb i uznania. Jesteśmy pewni, że wykonane przez nas tablice dibond na zamówienie idealnie wpiszą się w Twoją kampanię informacyjną czy marketingową, okresowo lub stale eksponując najważniejsze informacje, komunikaty, motto i logotypy – zawsze maksymalnie czytelnie, estetycznie i elegancko. Tablice z dibond zastosowane we wnętrzach Twojej firmy / instytucji będą cieszyć oko nienagannym wyglądem przez długie lata satysfakcjonującego użytkowania.

Jakie tablice z dibondu są Ci potrzebne? Bierzemy się za realizację!

Dla skutecznej promocji Twojej firmy polecamy też wobblery reklamowe oraz displaye reklamowe z własnym nadrukiem!