Tablice z dibondu - producent

Płyty kompozytowe dibond, wykonane z dwóch warstw blachy aluminium i rdzenia z tworzywa sztucznego, to materiał niezwykle elegancki, trwały, sztywny i lekki. Tablice z dibondu idealnie wpisują się w nowoczesną komunikację wizualną oraz rozmaite strategie informacyjne czy marketingowe. Ten ekskluzywny materiał będzie się rewelacyjnie prezentował w każdym rozmiarze, kolorze oraz sposobie wykończenia. Klasyczne, srebrne, złote lub czarne tablice dibond mogą być dowolnie zadrukowywane technologią druku UV, bądź oklejane - w każdym wydaniu będą się prezentowały estetycznie.

Eleganckie tablice informacyjne i reklamowe dibond

Tablice z dibondu to nowoczesny sposób na przekazanie kluczowych informacji oraz najważniejszych założeń kampanii marketingowej. Różnego rodzaju tablice dibond doskonale wpisują się w przestrzeń klasycznych i awangardowych wnętrz współczesnych firm i instytucji, mogą stanowić stały element aranżacji lub służyć do okresowego eksponowania dowolnych treści reklamowych czy promocyjnych.

Tablice z dibondu są maksymalnie łatwe do utrzymania w czystości, imponują uniwersalną i ponadczasową elegancją i estetyką.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Jakość i wytrzymałość na długie lata

Płyty dibond to materiał zaskakujący swoją lekkością i trwałością, sztywnością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Połączenie blachy aluminiowej z nowoczesną pianką polietylenową daje materiał kompozytowy idealnie sprawdzający się w produkcji tablic informacyjnych i tablic reklamowych, w dowolnych rozmiarach, które można zapełnić dowolnymi tekstami i grafikami.

Najwyższej jakości druk pozwala na uzyskanie ostrych i wyrazistych, maksymalnie czytelnych komunikatów, z rewelacyjnie odwzorowanymi motywami/czcionkami i kolorami. Dibond bardzo dobrze poddaje się frezowaniu, czyli wycinaniu według dowolnego kształtu a odpowiednio nadcięty daje się bardzo elegancko zaginać tworząc formy przestrzenne.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Tablice dibond na zamówienie

Możemy Ci zaoferować najwyższej jakości tablice z dibondu w dowolnym rozmiarze, kształcie, zadrukowane lub oklejone oraz wykończone wedle Twoich potrzeb i uznania. Jesteśmy pewni, że wykonane przez nas tablice dibond na zamówienie idealnie wpiszą się w Twoją kampanię informacyjną czy marketingową, okresowo lub stale eksponując najważniejsze informacje, komunikaty, motto i logotypy – zawsze maksymalnie czytelnie, estetycznie i elegancko. Tablice z dibond zastosowane we wnętrzach Twojej firmy / instytucji będą cieszyć oko nienagannym wyglądem przez długie lata satysfakcjonującego użytkowania.

Jakie tablice z dibondu są Ci potrzebne? Bierzemy się za realizację!